Region. Trwają poszukiwania Alberta Szumiły

Dodano: 2019-01-09 14:54:30
Wyświetleń: 82757

Trwają poszukiwania 18-letniego Alberta Szumiły. Na miejscu gdzie odnaleziono ślady zaginionego, pracują policjanci, nurkowie, strażacy z grupy poszukiwawczo – ratowniczej z Przemyśla przy użyciu sonaru sprawdzają koryto rzeki Huczwa.

Przypominamy, że zaginięcie Alberta Szumiły zgłoszono dyżurnemu hrubieszowskiej policji w poniedziałek po godzinie 4:00. Policjanci  podjęli działania poszukiwawcze. Jak wynika z ustaleń, chłopak przebywał na imprezie w lokalu na osiedlu Lipice w Hrubieszowie. Potem najprawdopodobniej wyszedł z niej i udał się w kierunku miejscowości Brodzica. Do chwili obecnej zaginiony nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Na miejscu, gdzie ostatnio widziany był chłopak i gdzie odnaleziono jego ślady, pracują służby: pogranicznicy ze sprzętem noktowizyjnym, nurkowie, strażacy z łodzią. Dzisiaj grupa poszukiwawczo - ratownicza PSP z Przemyśla przy użyciu sonaru sprawdza koryto rzeki Huczwa. Na miejscu poszukiwań używano także drona oraz psa tropiącego. Sprawdzany jest każdy ślad i każda informacja.

Po raz kolejny apelujemy do wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę, która mogłaby pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hrubieszowie pod nr tel. 84- 696-62- 80 lub 112.

Tagi: Hrubieszów, zaginiony, policja

Komentarze