Chełm. Dzieci dla Niepodległej

Dodano: 2018-11-09 08:30:17
Wyświetleń: 62184

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie i CHDK serdecznie zapraszają 11 listopada do swojego stoiska „Dzieci dla Niepodległej”. Stoisko będzie można znaleźć przy zabytkowym kiosku „Pod Aniołami” firmy Pro Animo, na pl. Łuczkowskiego.

Dla odwiedzających MDK przygotował wiele atrakcji. Wśród nich znajdzie się błyskawiczny quiz patriotyczny dla dzieci, w którym wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie, aby dostać okolicznościowe baloniki i wiatraczki.

Upominek dostanie też każda – także dorosła osoba – która zgłosi się do stoiska w stroju z epoki.

Na stoisku MDK będzie można ponadto zrobić pamiątkowe zdjęcia z pocztówką dawnego Chełma w tle oraz skosztować pysznych rogalików przygotowanych przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie.

A skoro przy rogalikach jesteśmy... lepiej je jeść ostrożnie, bo w co piątym ukryte jest patriotyczne hasło. Kto je znajdzie, ma do odebrania gwarantowaną nagrodę.

Na stoisku „Dzieci dla Niepodległej” będzie można pomalować sobie twarz barwami narodowymi. W barwach narodowych będą też okolicznościowe kokardy przygotowane w Młodzieżowym Domu Kultury. Wszystkim chętnym rozdawać je będą radni Młodzieżowej Rady Miasta.

Tagi: chełm, MDK, 11 Listopada